Oferty pracy

PRINTMEDIA24 – XERODRUK sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Printmedia24-XeroDruk to najbardziej dynamicznie rozwijająca się Agencja Reklamowa i sieć
drukarni w Polsce oraz jeden z liderów na warszawskim rynku poligrafii. Posiadamy 6 oddziałów
w Warszawie oraz 1 w Celestynowie, gdzie zlokalizowany jest nasz bogaty park maszynowy.
CV prosimy przesyłać na adres praca@printmedia24.pl

Przedstawiciel Handlowy

Miejsce pracy: Warszawa

Twoje zadania:
 – aktywne pozyskiwanie nowych klientów
 – utrzymywanie relacji z klientami
 – przygotowywanie ofert i kalkulacji
 – realizacja planów sprzedaży
 – raportowanie wyników sprzedaży
 – dbanie o pozytywny wizerunek firmy

Oczekujemy:
 – znajomości branży poligraficznej
 – umiejętności budowania relacji z klientem
 – umiejętności współpracy z zespołem produkcyjnym
 – znajomości pakietu MS Office
 – minimum rocznego doświadczenia w sprzedaży B2B

Zapewniamy:
 – wynagrodzenie podstawowe
 – atrakcyjną premię od sprzedaży
 – niezbędne narzędzia do pracy (telefon, laptop)
 – umowę zlecenie lub B2B
 – kartę Multisport
 – dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej (po okresie próbnym)
 – wsparcie zespołu
 – dogodną lokalizację w centrum miasta