Banery

Najtańsze punkty ksero w Warszawie

Baner to jedna z najpopularniejszych form wielkoformatowej reklamy zewnętrznej. Duża powierzchnia reklamowa pozwala na prezentację swojej oferty w formacie XXL, obok której nikt nie przejdzie obojętnie. Banery prócz wielkich rozmiarów charakteryzują się wysoką trwałością. Odporność na warunki zewnętrzne i uszkodzenia mechaniczne pozwala nawet na wieloletnią ekspozycję wewnętrzna i zewnętrzną. Banery drukujemy w dowolnym rozmiarze na standardowym podłożu frontlight 510g lub blockout 600g. W ofercie mamy również banery dwustronne, odblaskowe oraz wzmocnione laminatem.

Każdy baner trafia w ręce klienta zgrzany i zaoczkowany? średnio co 50 cm. Jeśli oczkowanie i zgrzewanie jest zbędne lub gdy baner ma posiadać specjalne tunele- możesz na nas liczyć.

Gotowe banery są dostarczone w formie rulonu zabezpieczonego folią.

W celu dobrania optymalnego podłoża zachęcamy Państwa do kontaktu- nasi specjaliści pomogą w wyborze najlepszego materiału pod druk banneru.

Zamów tak, jak Ci wygodnie

Nasi specjaliści czekają na Państwa- zapraszamy do kontaktu telefonicznego, złożenia zamówienia on-line, bądź do wizyty w jednym z punktów