Kasetony / litery 3D

Najtańsze punkty ksero w Warszawie

Kasetony reklamowe to idealny sposób na wyróżnienie Twojego lokalu. Kasetony reklamowe to eleganckie oznaczenie Twojej firmy.

W ofercie posiadamy kasetony podświetlane wykonane z dibondu, a także podświetlane litery przestrzenne oraz neony.

Jako nieliczni wykonujemy pełną produkcję kasetonu ? od projektu, po jego wykonanie i montaż. Nasza profesjonalna ekipa dokona pomiaru oraz wykona montaż.

Działamy kompleksowo, więc możesz powierzyć nam także np. wyklejenie lokalu, meble na wymiar, projekty graficzne i materiały reklamowe, dzięki czemu stworzymy spójną identyfikację.

Litery przestrzenne cieszą się coraz większą popularnością ze względu na swój wyjątkowy charakter. Logo przestrzenne możemy wykonać z samego styroduru barwionego na zadany kolor, możemy nałożyć na nie lico z plexi, zadrukowaną folię, stworzyć kilka poziomów przestrzeni a nawet podświetlić. Projekt dostosowujemy indywidualnie do każdego logotypu.

Zamówienia i montaże realizujemy głównie na terenie Warszawy i okolic, po uprzednim kontakcie możliwy jest również dojazd do innych części Polski.

Zamów tak, jak Ci wygodnie

Nasi specjaliści czekają na Państwa- zapraszamy do kontaktu telefonicznego, złożenia zamówienia on-line, bądź do wizyty w jednym z punktów