O nas

Najtańsze punkty ksero w Warszawie

XeroDruk od 6 groszy Studenci otworzyli xero

to przodujące na rynku centrum druku cyfrowego i kopiowania. W swojej ofercie zajmujemy się m.in. kompletnym projektowaniem reklamowym: tworzenie witryn internetowych, logotypów firmowych, materiałów reklamowych i wiele innych. XeroDruk to profesjonalna, kreatywna w pełni wyszkolona grupa osób działająca na najwyższym poziomie, wkładająca wiele wysiłku w swoją pracę by uczynić ją w pełni zadowalającą dla klienta.

Opinie klientów

Na rynku działamy od lat, dziękujemy Wam za zaufanie!

Miła obsługa, przycięli pdfa na miejscu do formatu wydruku, tanio i szybko. Polecam!

Pavlo

Profesjonalne podejście pracowników do klienta. Zamówilam baner i wizytówki, grafik spełnił moje oczekiwania względem projektu. Polecam ten punkt, napewno będę wracać.

Karolina

Druk 2000 stron w 20 minut. Bardzo miła i pomocna Pani. Czekalam 2 minuty na obsługę. Fajna opcja z tą wrzutką. Ja jestem bardzo zadowolona.

Ania

Skontaktuj się z nami tak, jak Ci wygodnie

Nasi specjaliści czekają na Państwa- zapraszamy do kontaktu telefonicznego, złożenia zamówienia on-line, bądź do wizyty w jednym z punktów

Jak pracujemy?

Kilkanaście lat działalności w branży dzięki naszemu zaangażowaniu, doświadczeniu oraz zapleczu technologicznym zapewniło nam ugruntowaną pozycję na rynku. Większość naszych klientów trafia do nas dzięki poleceniom znajomych.

Po pierwsze klient

Bez klienta nie ma nas. Dlatego naszym celem jest spełnienie oczekiwań klienta poprzez fachowe doradztwo oraz realizację zamówienia.

Po drugie cena

Mówią o nas ?taniej nie znajdziecie?, ?studenckie xero?. To prawda, staramy się utrzymać nasze atrakcyjne ceny, podczas gdy konkurencja podnosi je z tygodnia na tydzień.

Po trzecie jakość

Inwestujemy w park maszynowy i technologie. Mimo atrakcyjnych i mało warszawskich cen, jakość wydruku to dla nas priorytet, więc każdy wydruk przechodzi kontrolę jakości.

Zobacz nasze 10 urodziny

Dzięki uprzejmości portalu przeAmbitniPL zapraszamy Państwa do obejrzenia relacji z naszych 10 urodzin! To dzięki Państwa zaufaniu staliśmy się jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek w branży drukarskiej. Za wszystko jeszcze raz dziękujemy!