Prześlij plik

Najtańsze punkty ksero w Warszawie

Proste zapytanie lub wydruk? Prześlij nam zapytanie wraz z załącznikiem – odpowiemy jak najszybciej! Prosimy o załączenie 1 pliku do max. 10 MB. Chcesz przesłać więcej plików? Prosimy wyślij je przy pomocy linku (WETRANSFER, DROPBOX, DYSK GOOGLE)

W PRZYPADKU BARDZIEJ SKOMPLIKOWANYCH ZAMÓWIEŃ I ZAPYTAŃ WYŚLIJ EMAIL BEZPOŚREDNIO NA BIURO@XERODRUK.COM

Pod formularzem znajdą Państwo podpowiedź jakie informacje zawrzeć w zapytaniu by jak najszybciej otrzymać wycenę, lub zrealizować wydruk.

 

  Prosimy o przesyłanie większych plików lub zamówień drogą e-mailową (minimum 50 stron). Te mniejsze i prostsze wystarczy przynieść zapisane na pendrive lub płycie CD do naszego dowolnego punktu, a wydrukujemy je ?od ręki? w kilka minut. Do realizacji zamówień składnych on-line przystępujemy po przesłaniu potwierdzenia płatności za całe zlecenie (po wycenie pracownik wyśle dokument do opłacenia-prosimy nie szukać danych do przelewu na naszej stronie).

  Przy zleceniu wydruku drogą e-mailową pamiętaj by podać:

  • ilość wydruków / egzemplarzy
  •  format (A4, A3, A1, itp.)
  • gramaturę papieru (standardowy papier 80g, papier kredowy 130 g, 350g, papier ozdobny)
  • rodzaj druku: dwustronny czy jednostronny, składany, nieskładany itp.
  • dodatkowe informacje: o bindowaniu, laminowaniu, oprawie, pakowaniu itp.
  • informację o barwach: druk czarno-biały/ kolorowy
  •  dane i kontakt do siebie ? w razie pytań będziemy mogli skontaktować się z Tobą bez problemu
  • termin i miejsce odbioru (w którym naszym punkcie ma być odebrane zlecenie oraz preferowany termin odbioru)

  Uwaga! Z racji mocy przerobowych najchętniej i najszybciej wykonujemy zlecenia w naszym głównym punkcie przy ul. Nowowiejskiej 5 (szczegóły na mapie) Standardowy czas realizacji to 24h od opłacenia faktury za zlecenie, w przypadku niektórych produktów termin może być dłuższym o czym każdorazowo poinformuje pracownik Działu Handlowego. Istnieje możliwość skrócenia standardowego czasu realizacji do trybu EXPRESS za dopłatą w wysokości 50% wartości zamówienia.