Katalogi, broszury, książki

Najtańsze punkty ksero w Warszawie

Broszura to najbardziej wszechstronna forma prezentacji oferty każdej firmy. Pozwala na zawarcie niezliczonej ilości informacji odnośnie produktu czy usługi na nawet kilkudziesięciu stronach. Prócz wielu opcji objętości, katalogi oferujemy w kilku formatach, wykończeniach oraz papierach. Najwyższa jakość druku pozwoli na stworzenie oferty fotoproduktowej. Z kolei wersja ekonomiczna w krótkim czasie posłuży za broszurę informacyjną. W takim katalogu możemy dowolnie konfigurować parametry.

Kolejny z naszych produktów, katalog klejony, to niezwykle atrakcyjna i trwała możliwość prezentacji oferty. Wersja klejona pozwala na trwałe umieszczenie nawet kilkuset stron. Dzięki swej objętości pozwala na zawarcie niezliczonej ilości informacji odnośnie produktu czy usługi. Dostępna w wielu wykończeniach oraz papierach. Najwyższa jakość druku pozwoli na stworzenie również oferty fotoproduktowej. Wersja ekonomiczna z czarnobiałym środkiem w krótkim czasie posłuży za broszurę informacyjną czy niskobudżetowy wydruk książki.

Katalogi, broszury dostępne również w wersji zszywanej, bindowanej oraz spiralowanej.
Broszury realizujemy już od 1 sztuki.

Zamów tak, jak Ci wygodnie

Nasi specjaliści czekają na Państwa- zapraszamy do kontaktu telefonicznego, złożenia zamówienia on-line, bądź do wizyty w jednym z punktów