Oklejanie pojazdów

Najtańsze punkty ksero w Warszawie

W naszej ofercie znajduje się także oklejanie pojazdów. Promocja na pojazdach służbowych, firmowych czy innych to jedna z popularniejszych form promocji firm za którą przemawia dodatkowa korzyść to mobilność. Grafika jest widoczna zawsze tam, gdzie znajduje się oznaczone auto. Można na niej zawrzeć wiele ważnych informacji o firmie, ale także o ofercie.

Tego typu forma może być do znakowania całej floty samochodowej, jak i dla małych, a nawet jednoosobowych działalności gospodarczych. Obsługujemy jednak nie tylko firmy, ale także indywidualnych klientów. Każdy może okleić swoje auto.

Montaż folii na samochodzie niesie także dodatkowe inne, dodatkowe korzyści poza reklamowymi. Zaaplikowana folia staje się zabezpieczeniem karoserii auta i ułatwia jego utrzymanie w czystości. Pojazd można myć i pielęgnować w standardowy sposób, a folia stanowi barierę ochronną dla lakieru. Oprócz samochodów osobowych, dostawczych wykonamy wyklejanie także autobusów, pociągów, tramwajów i wiele innych.

Oferujemy szybkie terminy wykonania oraz kompleksową pomoc fachowców w korzystnych cenach.

Zamów tak, jak Ci wygodnie

Nasi specjaliści czekają na Państwa- zapraszamy do kontaktu telefonicznego, złożenia zamówienia on-line, bądź do wizyty w jednym z punktów