Ścianki i systemy wystawiennicze

Najtańsze punkty ksero w Warszawie

Ścianka typu PopUp może posłużyć jako ścianka konferencyjna, sponsorska na eventy czy targi. Doskonale sprawdzi się również jako tło fotograficzne lub element aranżacji wnętrza. Jej rozmiar pozwala na umieszczenie grafiki reklamowej, informacyjnej czy dowolnej ilości logotypów. Jej mechanizm umożliwia wymianę samej grafiki z zachowaniem tej samej konstrukcji, Cała konstrukcja mieści się w wygodnym kufrze dostępnych w dwóch rozmiarach a grafika składa się z 5 lub 6 brytów (plansz z nadrukowaną grafiką) .

Cały system wystawienniczy składany jest do toreb gotowych do wygodnego transportu. Ściankę PopUp oferujemy w kilku wielkościach w kształcie prostym lub łukowym.

Trybunka konferencyjna to niezbędne akcesorium podczas udziału twojej firmy w targach branżowych. Elegancka forma pozwala na rozłożenie materiałów reklamowych, dokonywanie prezentacji produktów czy branżowy small talk. Możliwość umieszczenia grafiki reklamowej dopełni prezentację Twojej firmy podczas wystawy. Mechanizm pozwala na szybkie rozłożenie i łatwość i wygodę transportu. Konstrukcja wykonana jest z medium do zadruku oraz blatów z płyt MDF z okleiną.

Zamów tak, jak Ci wygodnie

Nasi specjaliści czekają na Państwa- zapraszamy do kontaktu telefonicznego, złożenia zamówienia on-line, bądź do wizyty w jednym z punktów