Tablice PCV, potykacze

Najtańsze punkty ksero w Warszawie

Tablica PVC pozwala na prezentację wysokiej jakości druku na sztywnym i twardym podłożu w każdym rozmiarze . Wykonujemy wysokiej jakości wydruki z folii naklejane na spienione PCV lub pianki. Oferujemy szeroki wybór grubości PCV- od 3mm grubości. Płyta ze spienionego PCV solidnie usztywnia wydruki. Szyldy PCV wykorzystywane są do ekspozycji wewnętrznej (druk reklamowy, prezentacja projektu, wizualizacje, tabliczki na drzwi), jak i zewnętrznej (szyldy ścienne, wielkoformatowy wydruk reklamowy).
Tablice występują też w wersji dwustronnej oraz laminowanej.

Potykacze to mobilna forma reklamy zewnętrznej sprawdzająca się na potrzeby krótkich akcji reklamowych i promocyjnych lub jako drogowskaz do twojej siedziby. Dostępny w dwóch opcjach ? z profili aluminiowych oraz z PCV. Opcja wykonana z zatrzaskowych ramek OWZ z profili aluminiowych oraz chromowanymi plastikowymi narożnikami, wyposażony w dwa arkusze folii antyrefleksyjnej z PCV zabezpieczające grafikę sprawdzi się zwłaszcza w ekspozycji regularnie zmieniającej się oferty. Lekki potykacz dwustronny z PCV pozwala na jednorazowe umieszczenie grafiki. Nadają się do zastosowania indoor i outdoor.

Zamów tak, jak Ci wygodnie

Nasi specjaliści czekają na Państwa- zapraszamy do kontaktu telefonicznego, złożenia zamówienia on-line, bądź do wizyty w jednym z punktów